20. Yılımızı Kutluyoruz

UĞUR OPTİK MAKİNA  20.KURULUŞ YILINI KUTLUYOR                                                                      

    -Optik Sektörünün en önemli tedarikçilerinden Uğur Optik Makina yenilenen ve güçlenen yapısı ile 20.Yılını siz Dostlarıyla kutlamanın mutluluğunu yaşıyor.

    -Optik Sektöründe 20 Yıl boyunca yaşattığı yenilikler ve gelişmelerle müşterilerinden kazandığı gücü ve tecrübeyi gelecek yıllarda da kendine edindiği görev bilinciyle hizmetlerine yansıtmaya devam ettireceğinin garantisini veriyor.

    -Uğur Optik Makina yıllar içerisinde yaşattığı tüm yeniliklerin,paylaştığı tecrübelerin yanında müşterilerine, Ticari anlamda da destek olmayı hedefliyor.

    -20.Yıl kutlamaları çerçevesinde müşterilerine,yıl boyunca Portföyünde bulunan bir çok üründe kampanyalar kapsamında indirimler yapmayı amaçlıyor. Bu vesileyle haklı gururunu müşterileriyle paylaşmış olacak. Önümüzdeki dönem boyunca yapılacak avantajlı kampanyalarını,  Uğur Optik Makina internet sitesinden (www.uguroptik.com)  ve dergilerden duyuracak..

   - Liderliğini,gelişimini ve yeniliklerini herzaman ARGE’ye yatırım yaparak kazanan Uğur Optik Makina birçok Uluslararası Fuar’da boy göstermeyi sürdürüyor.2013 yılı içersinde Münih-Opti, Milano-Mido, Antalya Expo Otel Ekipmanları ve Antalya Expo Yiyecek İçecek fuarlarında binlerce müşteriye ürünlerini sergileyerek müşteri portföyünü artırmış,bu fuarlar neticesinde ihracatta da ciddi adetler yakalamıştır.

    -Gelişimini sürdürmek adına uluslararası alanda da mevcut yatırımlarını arttırarak, dış piyasada da büyümeye devam edeceklerini belirtiyorlar..

   - ARGE’ye yaptığı yatırımların karşılığı olarak Optik alanında geliştirdiği tecrübelerini yakın zamanda Kiosk(Dijital Bilgilendirme Ekranı)alanına da aktararak birçok sektörde faaliyet göstermeyi hedefliyor.

    -Centervision’da yurtiçi ve yurtdışında göstermiş olduğu başarı ve liderliği Kiosk Pazar’ında da ARGE Yatırımı,tecrübesi,profesyonel kadrosu ve güçlü teknik servisi ile devam ettirmeyi kendilerine amaç edindiklerini ifade ediyorlar.

    -Uğur Optik Makina 20.Yılı kutlamalarını sizlerle paylaşmaya devam ederken,bugüne kadar olduğu gibi,bundan sonrada ,yenilikleri ile yanınızda olmaya devam edecek.

ONLINE ALIŞVERİŞ

HABERDAR OLUN

EKLE

Tüm yeniliklerimizden, gelişmelerimizden, yeni ürünlerimizden, e-posta adresinizi bizimle paylaşarak ilk siz haberdar olabilirsiniz

Copyright © 2024 www.uguroptik.com Bütün Hakları Saklıdır