HAKKIMIZDA

Merhaba Sayın Müşterilerimiz ,

Uğur Optik Makina olarak, Hizmet sektöründe 20 yılı aşan süre boyunca sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterilerimizle paylaşmanın heyecanını duymaktayız.

Faaliyetlerimize 1993 yılında Antalya’da başladık. 2003 Yılından itibaren Optik sektöründe yer alarak o günden bugüne kadar sektördeki gelişimimizi ve devamlılığımızı sürdürmekteyiz. 

Uğur Optik Makina olarak bünyemizde çalışan genç kadromuz ile İthalat, İhracat, Satış/Pazarlama,TeknikServis ve Ar-Ge faaliyetlerini yürütmekteyiz.
Ar-Ge Birimi ile yerli mühendis ve yazılım uzmanlarının çalışmalarıyla geliştirilen,Optik Pazarında teknolojinin son noktası olan Centervision cihazını üretim, satış- pazarlama ve teknik servis hizmetlerinde bulunmaktayız.

TUBİTAK tarafından bilimsel anlamda desteklenerek üretilen Centervision cihazı, Optik sektörünün en çok tercih edilen cihazları arasına yeralmaktadır.

Uğur Optik Makina olarak 20 yıllık iş deneyiminizi ve teknik yetkinliklerimizi kullanarak sayısız projeyi başarıyla tamamlamış bulunmaktayız.Optik sektörünün gelişimi amacıyla birçok sosyal projeleri yer almış ve almaya devam etmekteyiz.Üniversiteler ile işbirliği içerisinde olup geleceğin optisyenlerine hizmet vermeyi kendimize amaç edinmekteyiz.

Kuruluşumuzdan itibaren sürdürüğümüz kararlı ve istikrarlı büyüme sürecinde, Optik sektöründe faaliyet gösteren tüm meslektaşlarımıza bizlerle beraber olmalarından ve büyüme süresince bize olan katkılarından dolayı Teşekkür Ederiz.

ONLINE ALIŞVERİŞ

HABERDAR OLUN

EKLE

Tüm yeniliklerimizden, gelişmelerimizden, yeni ürünlerimizden, e-posta adresinizi bizimle paylaşarak ilk siz haberdar olabilirsiniz

Copyright © 2024 www.uguroptik.com Bütün Hakları Saklıdır