Silmo İstanbul 2018

2013 yılında İstanbul Optik Fuarı ismi ile fuar yolculuğuna başlayan ve bu yıl 6’ıncısı, 13 Aralık -16 Aralık 2018 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşti.
 
Optik sektörünü buluşturan, sektördeki herkesin heyecanla beklediği İstanbul Optik Fuarı; yıllık %10 civarında büyüme ve gelişme gösteren Türkiye optik sektöründeki tüm firmalara Avrupa ve Asya ile sınırsız bir iletişim imkanı fırsatı sundu.
 
Türkiye Optik sektöründeki tek ihtisas fuarı olan Uluslararası Silmoİstanbul Optik Fuarı, sektörde 50. yılını kutlamaya hazırlanan Silmo Paris Optik Fuarı’nın itici gücü, profesyonel dallarının eklendiği yeni konseptleri ile kapsama alanını daha da genişleterek, birçok ayrıcalığı da beraberinde getirdi.
 
Yerli ve yabancı 600’ün üzerindeki gözlük markalarının koleksiyonları, gözlük kılıfları, optik camlar, kontak lensler, kontak lens aksesuarları ve bakım ekipmanları, güneş gözlüğü camları, optimetrik, oftalmolojik cihazlar ve aksesuarları, oftalmolojik ölçüm tanı ve tedavi cihazları, optik atölye ve laboratuvar için aletler, gözlük parçaları, optik endüstri makinaları ve sektöre ait tüm yeni teknolojik gelişmeler, ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.
 
Silmoİstanbul 2018 Optik Fuarı’nın yurt dışı katılımcı ve yabancı ziyaretçi sayısının, önceki yıllarda gerçekleştirilen fuarlara oranla, tüm dünyada sayıları 65’i bulan ve Silmo Paris’e bağlı olan tanıtım ofisleri Promosalons’ların da itici gücü ile bu yıl oldukça yoğun bir katılım gerçekleşti.

ONLINE ALIŞVERİŞ

HABERDAR OLUN

EKLE

Tüm yeniliklerimizden, gelişmelerimizden, yeni ürünlerimizden, e-posta adresinizi bizimle paylaşarak ilk siz haberdar olabilirsiniz

Copyright © 2024 www.uguroptik.com Bütün Hakları Saklıdır