Uğur Optik Makina Yıllık Personel Toplantısı

Genç, dinamik ve liderlik yönüyle güçlü bir Yönetime sahip UGUR OPTİK MAKİNA, Antalya’da kurulduğu 2003 yılından bugüne kadar geçen zamanda, kendini kanıtlayarak optik sektörünün en büyük firmaları arasında adını ilk sıralara yazdırmayı başardı.

3.000’ e yakın Müşteri portföyü ile optik sektöründe müşterilerinin atölye ihtiyaçlarını, stoğunda bulunan malzeme çeşitliliği ve Türkiye’nin her iline teknik servis hizmeti götürerek müşteri sorunlarını daima çözüme yönelik yönetmeyi kendisine prensip edinen hızlı bir gelişim ve değişim sürecindeki UGUR OPTİK MAKİNA, personeliyle de bu değişim sürecinde nasıl daha iyi ve daha başarılı olmanın çalışması içerisindedir.

Yılın belirli dönemlerinde gerçekleştirilen sinerji toplantılarıyla personeliyle bir araya gelerek moral depolayan, ileriye yönelik hedeflerini belirleyen UĞUR OPTİK MAKİNA 7 Mayıs 2011 tarihinde gerçekleştirdiği Merkez ve diğer illerde görev yapan personeli ile bir araya gelerek yıllık olağan personel toplantısını gerçekleştirdi.

Sabah keyifli bir kahvaltı ile başlayan organizasyon, Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Turgut’un açılış konuşmasıyla devam etti. Geçtiğimiz yılların kısa bir değerlendirmesi yapıldı. 2011 yılı ile ilgili değerlendirmeler ve önümüzdeki 5 yılın hedefleri belirlendi.

Ortak çalışma içerisinde olduğu Marmara-SPS Danışmanlık firması tarafından düzenlenen; Satış-pazarlama, müşteri ilişkileri yönetimi, iletişim, takım ruhu, değişim ve gelişimin önemi eğitimleri ile toplantı devam etti.

Kurumsal yapıya geçiş sürecinde yetki ve sorumluluk tanımlamalarının daha açık olması adına, organizasyon yapısında yapılan değişiklikler nedeniyle yeni atamalar yapıldı ve ataması yapılan personele tebrik ve atama belgeleri verildi.

Gün içerisinde gerçekleştirilen slogan yarışması ile ‘ATÖLYENİZİN DAİMİ USTASI’ sloganıyla UGUR OPTİK MAKİNA kendini optik sektöründe daha net tanıtma şansına sahip olmuştur. Yarışma sonrası birinci gelen personele ödül verilirken, UGUR OPTİK MAKİNA’ da 3.yılını tamamlayan personellere ödül ve plaketleri verildi. Diğer çalışan personellere günün anlam ve önemini belirten hediyeler verildi. Keyfili anların yaşandığı organizasyon toplantısında tüm personelle hatıra fotoğrafı çektirildi. Güzel ve anlamlı bir günü ‘Dahası gelecek’ diyerek, Yönetim kurulu başkanı Ercan TURGUT’ un kapanış konuşması ile toplantıya son verildi.

ONLINE ALIŞVERİŞ

HABERDAR OLUN

EKLE

Tüm yeniliklerimizden, gelişmelerimizden, yeni ürünlerimizden, e-posta adresinizi bizimle paylaşarak ilk siz haberdar olabilirsiniz

Copyright © 2024 www.uguroptik.com Bütün Hakları Saklıdır