Uğur Optik´ten Sektöre Tecrübeli Eleman Desteği

Optik sektöründe yer alacak genç personel, öğrenimleri sırasında teorik bilgilerini pratiğe dönüştürecek eğitim olanaklarını arttırıyor. Bu paralelde, İzmir Ege Üniversitesi Atatürk Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Optisyenlik Programı II. sınıf öğrencileri tarafından, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında, daha donanımlı eğitim alınabilmesi için kalıplı ve kalıpsız otomatik cam kesme makineleri talep edilmiştir.


Söz konusu makinaların kurulumu Uğur Optik Makina ve Türkiye Optik Ve Optometrik Meslekler Derneği işbirliğinde program laboratuarında gerçekleştirilmiştir. Okulu 21 Ocak 2011 Cuma günü saat 10.00’da Uğur Optik Makina sahibi Sayın Ercan Turgut, Meslek Yüksek Okulu Müdürü 17:50 28.06.2011 Sayın Prof. Dr. Agah Çertuğ, Müdür Yardımcısı Sayın Dr. Semra Çelikli, Optisyenlik Programı Öğretim Görevlisi Sayın Elif Aktekin, Optisyenlik Programı II. sınıf öğrencileri, Dernek Genel Başkanı Sayın Abdullah Aydın, İzmir Şube Başkanı Sayın Yusuf Yönder, Yönetim Kurulu üyeleri Sayın Rıfat Becerik ve Sayın Ogün Sivari tarafından ziyaret edilmiştir.


Sayın Prof. Dr. Agah Çertuğ makamında ziyaret edilerek eğitim konusunda bilgi alış verişinde bulunulmuştur. Hep birlikte Optisyenlik Programı laboratuarında incelemelerde bulunulmuştur. Laboratuara sağlanan katkılardan dolayı Sayın Prof. Dr. Agah Çertuğ teşekkür konuşması yaparak Uğur Optik Makina sahibi SayınSayın Ercan Turgut’a ve Sayın Abdullah Aydın’a birer plaket takdim etmiştir.Türkiye Optik Ve Optometrik Meslekler Derneği Genel Başkanı Sayın Abdullah Aydın, derneğin sosyal sorumluluk kapsamında yapmış olduğu çalışmalarına her zaman destek veren Uğur Optik Makina sahibi Sayın Ercan Turgut’a teşekkürlerini sunmuştur. Ayrıca Dernek Başkanı Sayın Abdullah Aydın, misafirperverliklerinden dolayı, İzmir Ege Üniversitesi Atatürk Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Müdürü Sayın Prof. Dr. Agah Çertuğ’a, Müdür Yardımcısı Sayın Dr. Semra Çelikli’ye, Öğretim Görevlisi Sayın Elif Aktekin’e ve sosyal sorumluluk kapsamında girişimciliklerinden dolayı başta Barış Can Erik olmak üzere Optisyenlik Programı öğrencilerine teşekkür etmiştir. Meslek Yüksek okluna yapılan yardım ile ilgili olarak Uğur Optik Makina sahibi Sayın Ercan Turgut’a düşüncelerini sorduk; “Aslında bu yılki programımızda diğer bazı okullara yardım etmek olsa da, Ege Üniversitesinden gelen yoğun istek ve talep üzerine bu yılki önceliğimizi oraya verdik. Uğur Optik Makina olarak sektörde faaliyetlerimize başladığımız ilk günden bugüne kadar, sosyal sorumluluk bilincini de hedef alarak üniversitelerin sağlık bölümlerine, meslek yüksekokullarına, ihtiyaçları doğrultusunda hediye ettiğimiz otomatik cam kesme makinaları, optik cihazları, optik el aletleri ve malzemeleri ile eğitim camiasına destek vermeye başladık ve bu desteğimizi ara vermeden sürdüreceğiz.

Bizim için nasıl ki müşteri memnuniyeti anlayışı, satış ve pazarlamasını yaptığımız her ürünün teknik servis ve yedek parçasıyla arkasında bulunmanın, optik sektöründe faaliyet gösteren tüm işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamanın ötesinde bir kavram ise bu tür yardımlarımızla da sosyal paylaşımın önemi vurguladığımıza ve optik sektöründe daha donanımlı personelin yetişmesine katkılarımızdan dolayı haklı bir gurura imza attığımıza inanıyoruz.

ONLINE ALIŞVERİŞ

HABERDAR OLUN

EKLE

Tüm yeniliklerimizden, gelişmelerimizden, yeni ürünlerimizden, e-posta adresinizi bizimle paylaşarak ilk siz haberdar olabilirsiniz

Copyright © 2024 www.uguroptik.com Bütün Hakları Saklıdır